Drukuj
PDF
Lis
13

Zapisy na listę rezerwową na XIV edycję SzPU

Rekrutacja na XIV edycję
Szkoły Psychoterapii Uzależnień (2018/2019).

Przyspieszona rekrutacja !

Trwają jeszcze zapisy na listę rezerwową naboru do XIV edycji Szkoły Psychoterapii Uzależnień CEDR

Nagła decyzja została podjęta w zawiązku z przewidywanymi w 2019 roku zakłóceniami płynnej kwalifikacji do akredytowanych przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych szkoleń z zakresu psychoterapii uzależnień (z uwagi na projektowane przez Ministra Zdrowia regulacje).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w XIV edycji SzPU CEDR do podjęcia nauki. Zajęcia rozpoczęły się już 10 grudnia 2018 r. Prowadzone są jeszcze zapisy na listę rezerwową.

Zajęcia będą trwały do listopada 2019 r., zgodnie z harmonogramem.


Szkoła Psychoterapii Uzależnień oferuje Wam zajęcia w trzech blokach tematycznych: treningi, wykłady i zajęcia praktyczne. Szkolenie obejmuje zagadnienia z zakresu psychoterapii uzależnień od alkoholu, narkotyków, pracę z osobami współuzeleżnionymi i członkami rodzin.

Treningi trwają po 5 dni każdy i ze względu na specyfikę pracy oraz bezwzględny wymóg nocowania w miejscu szkolenia realizowane będą w Ośrodek Pomocy Psychologicznej Leśniczówka ul. Jana Kilińskiego 14, 58-370 Boguszów-Gorce.

Treningi prowadza superwizorzy i trenerzy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Wykłady i zajęcia praktyczne będą zorganizowane w 10 sesji po 5,5 dnia każda (poniedziałek–sobota). Ta część szkolenia odbywać się będzie w siedzibie CEDR w Kamiennej Górze, ul. Kościuszki 6.


Terminy

Dokładny harmonogram zajęć Edycji XIV - Szkoły Psychoterapii Uzależnień:

Zobacz terminarz Szkoły Psychoterapii Uzależnień - Edycja XIV  (Zajęcia rozpoczęte 10.12.2018)


Koszt uczestnictwa

  1. Koszt uczestnictwa dla osób rozpoczynających proces certyfikowania wynosi 8.500 zł (dydaktyka i materiały).
  2. Koszt uczestnictwa dla osób po ukończonych szkoleniach SUP lub równoważne wynosi 6.500 zł (dydaktyka i materiały). Płatność za uczestnictwo w szkoleniu rozłożona jest na 12 rat. Student na I sesji podpisuje z CEDR umowę o naukę, która określa harmonogram płatności za Szkołę.

  3. Podczas sesji treningowych nocleg jest obowiązkowy w miejscu szkolenia. Student ma zapewniony pobyt (nocleg i wyżywienie) w placówce szkoleniowej. Koszt pobytu wynosi 80 zł (osobodzień) i doliczony jest każdemu studentowi do dwóch pierwszych rat w harmonogramie płatności.

 

Na pozostałych zajęciach (wykłady i zajęcia praktyczne) student organizuje sobie nocleg oraz wyżywienie we własnym zakresie.

 

Rekrutacja


Kandydaci do Szkoły Psychoterapii Uzależnień CEDR proszeni są o wypełnienie elektronicznej ankiety kandydata, wydrukowanie i przesłanie jej z podpisanymi oświadczeniami na adres:

Centrum Edukacji Doradztwa i Rozwoju CEDR Sp. z o.o., 58-379 Czarny Bór, Borówno 78.

Każdy uczestnik zobowiązany jest uiścić opłatą rejestracyjną w wysokości 200 zł* (informujemy, że kwota opłaty rejestracyjnej jest odliczana wszystkim studentom, którzy podejmą naukę przy pierwszej racie harmonogramu opłat)

Rezygnacja ze szkolenie wiąże się z utrata opłaty rejestracyjnej !

Informujemy wszystkich zainteresowanych studentów, że Nasza Szkoła stworzyła bazę współpracujących ze Szkołą placówek, w których można odbyć wolontariat/praktykę zawodową zgodnie z wymaganiami PARPA.


Więcej informacji na temat procesu rekrutacji udziela Biuro Obsługi Studenta

tel. 784 106 877